Deze week zitten we in een erg luxe positie. We hebben er nog een stagiaire erbij. In de 8-ste klas lopen alle kinderen een week stage op een bedrijf naar eigen keuze. Ze kunnen naar het zwembad, het gemeentehuis, een supermarkt, een eierverwerkingsbedrijf, noem maar op. Chris wil zijn PRAO graag hier op het bedrijf doen en dat mocht.
Dus kunnen Rinus en ik lekker uitslapen, en koffie drinken, en een beetje kletsen over van alles en nog wat???? Nou nee, twee stagiaires hebben twee begeleiders nodig. En voor Chris is het de bedoeling dat hij toch iets leert, iets wat hij nog niet wist. Pas volgend jaar hoeven ze echt een richting te kiezen op school. Dan wordt PRAO ook een echt vak en zullen de jongeren een aantal bedrijven gaan bekijken. Hij moet elke dag een verslagje schrijven (in het Zweeds) en dat per mail naar zijn lerares Zweeds sturen.
En jullie raden het goed, gisteren is Chris begonnen met het uitmesten van 2 kalverhokken. Dat had hij nog nooit gedaan. Kalfjes voeren wel, en melken kan hij ook al (een beetje). Wij hopen dat hij een leuke week heeft hier. Chris is al blij dat hij een week niet naar school hoeft, maar misschien denkt hij daar volgende week toch anders over. Want het blijft hard werken op een boerderij.